KONST / Litografier / Färglitografi 15728142
nr 1572 8142
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 171/275 cm, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:03:39
800 kr